Mida pakub Bigbank? Väikesed laenud, 60-päevane garantii ja madalad intressid.

Mida pakub Bigbank? Väikesed laenud, 60-päevane garantii ja madalad intressid.

Mis on Bigbank?

Bigbank on Eesti kapitalile rajatud pank. Pank asutati 1992. aastal Tartus. Bigbanki peakontor asub Eestis, aga see tegutseb ka Lätis, Leedus, Soomes, Rootsis ning Bulgaarias. Bigbank pakub häid laenutingimusi - laenuintressid algavad 6,9% aastas laenujäägilt.

Bigbanki põhimõtted:

 • innovatsioon

 • 100% online

 • läbipaistev pangafilosoofia

Bigbank Eesti pakub erinevaid laene (nt reisilaen, autolaen, väikelaen ja muud). Asutus pakub ka refinantseerimisvõimalusi, hoiuseid ja krediitkaarte . Selles artiklis vaatleme väikelaene.

Bigbank väikelaen: kuidas see töötab?

Bigbank pakub väikelaene vahemikus 500 kuni 30 000 eurot .  Taotlemise protsess on lihtne ja kiire ning toimub kodust lahkumata. Bigbank iseteenindus on väga lihtne ja mugav. Klient peab täitma taotluse internetis, bigbank.ee veebileheküljel,  ja esitama pangakonto väljavõtte viimase 4 kuu kohta. Kui taotlus kiidetakse heaks, peab klient ainult allkirjastama selle ja ootama, et raha jõuaks pangakontole 24 tunni jooksul. Bigbank laenukalkulaator on ka saadaval veebilehel.

Laenuprotsess on 100% digitaalne , summad kuni 14 999 € liiguvad kliendi pangakontole 7 sekundiga sõltumata kellaajast või nädalapäevast.

Bigbank Eesti pakub ka 60-päevast garantiid . See tähendab, et kui klient ei ole teenuse või tingimustega rahul, võib ta laenusumma tagastada ilma intressideta ja muude kulude, sealhulgas lepingutasu maksmata. Bigbank laenu ennetähtaegne tagastamine on ka võimalik.

Nõuded

 • Ametlik sissetulek vähemalt 300 eurot kuus

 • Isik peab olema 18-73-aastane

 • Eesti Vabariigi kodanik või muu riigi kodanik, kellel on kehtiv elamisluba või elamisõigus

 • Elukoha aadress peab olema registreeritud Eestis

Bigbank väikelaenuga seotud põhiinfo

 • Intress alates 7,9% aastas

 • Laenusumma kuni 30 000€

 • Laenuperiood 6-120 kuud

 • Igapäevast arveldamist saab mugavalt jätkata kodupangas

Bigbank maksepuhkus

Bigbank pakub ka maksepuhkust. Klient saab taotleda maksepuhkust või laenuperioodi pikendamist ja vähendada kuumakset. Juhul, kui kliendil tekib raskusi maksmisega, ta peab maksepuhkuse avalduse esitama või võtma ühendust pangaga.

Kas Bigbank on seaduslik?

Kuna tegemist on ametliku Eestis registreeritud pangafirmaga, mille inforegistri nimi on Bigbank AS, siis võib kindlalt väita, et tegemist on 100% seadusliku ettevõttega.

Bigbank kontakt

Klienditugi + 372 731 1333

Email info@bigbank.ee

Bigbank ülevaated ja kommentaarid

Google Reviews skoor on väga madal - ainult 2,9 punkti 5-st. Inimesed kaebavad kehva klienditeeninduse üle ja on rahulolematud refinantseerimisteenustega. Üks kommenteerija märgib, et pank teeb koostööd inkassofirmaga Julianus Inkasso OÜ, millel on väga halb maine.

Kas sa kasutasid Bigbanki väikelaenu? Räägi oma kogemusest!

Saatke oma tagasisidet
See artikkel oli uuendatud 18 juuli 2024