Bondora: mis on Bondora laen, kuidas vormistada maksepuhkus ja kuidas leida Bondora kontaktid?

Bondora: mis on Bondora laen, kuidas vormistada maksepuhkus ja kuidas leida Bondora kontaktid?

Mis on Bondora?

Bondora AS on ühisrahastusplatvorm, kus on kaks erinevat teenust : tagatiseta laenud kuni 10 000 EUR ja investeerimisvõimalus , hakates Bondora investoriks, kes rahastab laenusoove. Ettevõte on tuntud selle poolest, et nad annavad laenu üpris kergekäeliselt.

Bondora: kuidas see töötab?

Klient saab Bondora laenu taotleda iseteeninduses bondora.ee veebilehel . Ta peab esitama andmed personaalse laenupakkumise saamiseks. Tasuta laenutaotluse esitamine on lihtne, toimub täielikult interneti teel ning võtab 5 minutit. Klient peab avama Bondora.ee iseteenindus ja valima tema võimalustele ja vajadustele vastav laenusumma ning tagasimakse periood. Kõik Bondora laenupakkumised on personaalsed ja mõistliku intressiga. Ühekordne isiku tuvastamine on vajalik esimese laenu saamisel. Bondora kannab summa pangakontole üle automaatselt pärast laenulepingu allkirjastamist.

Bondora laenuga seotud põhiinfo

  • Laenusumma: 100 – 10 000 €

  • Laenuperiood: 3 – 60 kuud

  • Laenu ennetähtaegne tagastamine lisatasuta

  • Intress: Intressimäär alates 8,5% aastas

  • Paindlik tagasimaksegraafik

Bondora laenu taotlemise protsess on väga kiire , kuna Bondora iseteenindus on loodud selleks, et muuta protsess võimalikult lihtsaks. Taotluse esitamine toimub täielikult interneti teel ja laenupakkumine jõuab postkasti kõigest loetud minutitega. Kui pakkumine sobib, laekub soovitud summa kliendi kontole 1-3 tööpäeva jooksul . Kui taotlusprotsessi ajal läheb midagi valesti, võib klient võtta ühendust klienditeenindusega. Bondora kontaktid leiate allpool.

Bondora nõuded

  • Klient peab olema  vähemalt 21-aastane

  • Temal on pangakonto Eestis

  • Temal on regulaarne ametlik sissetulek

  • Kliendil pole maksehäireid ega hasartmänguprobleeme

Bondora maksepuhkus

Bondora maksepuhkus on seotud B-Secure teenusega , mille abil saab taotleda maksepuhkust, uut maksegraafiku pikkust või uut kuumaksete kuupäeva. B-secure teenus maksab €14,99 kuus ja sellega saab võtta põhiosa maksepuhkust, muuta maksegraafiku pikkust või kuumaksete kuupäeva.

Bondora maksepuhkuse klient saab aktiverida bondora ee veebileheküljel. Bondora maksepuhkust (B Secure teenus) ei saa võtta kui kliendil on maksmata teenustasusid, intressisummasid või muid võlgnevusi Bondora.ee ees. Enne maksepuhkuse kasutamist tuleb kõik võlgnevused tasuda.

Kas Bondora kiirlaen on sama asi nagu Bondora laen?

Bondora laen ei ole kiirlaen . Bondora laen on kiire tagatiseta väikelaen, mida saab taotleda summas 500 – 10 000 EUR ja mille tagasimakseperiood on 3-60 kuud. Bondora pakub suuremat laenusummat kui mõned kiirlaenuandjad. Lisaks on laen Bondorast oluliselt soodsam kui kiirlaen, intressimäärad algavad 8,5% aastas ja igale laenuvõtjale kalkuleeritakse personaalne intress, mis sõltub tema varasemalt võetud kohustustest ja finantsajaloost.

Kas Bondora on turvaline?

Bondora on Eesti turul tegutsenud alates 2008. aastast ja on väga edukas ja usaldusväärne ettevõte, mis on reguleeritud Eesti Finantsinspektsiooni poolt.

Bondora mobiiliäpp

Bondoral on oma mobiilirakendus Bondora Boost, mis on saadaval App Store'is ja Google Play's. See rakendus võimaldab klientidel oma krediidilimiiti kiiresti ja lihtsalt hallata. Bondoral on ka Go&Grow rakendus, kuid see on seotud finantseerimisega.

Bondora kontakt

Email klienditugi@bondora.com

Kahjuks ei ole Bondora telefoninumber klientidele kättesaadav; Bondora eelistab suhelda e-posti teel.

Bondora ülevaated ja kommentaarid

Bondoral on väga head hinnangud Google Review's, mille üldine hinne on 4,8 punkti 5-st. Kuid tasub märkida, et enamik ülevaateid ei puuduta väikelaene, vaid finantseerimist. Üldiselt hindavad inimesed ettevõtte läbipaistvust, sõbralikku kliendituge ja usaldusväärsust.

Kas sa kasutasid Bondora laenu? Räägi oma kogemusest!

Saatke oma tagasisidet
See artikkel oli uuendatud 23 juuni 2024