Citadele pank: kas see on hea valik?

Citadele pank: kas see on hea valik?

Mis on Citadele pank?

Täisteenust pakkuv finantskontsern, mis pakub pangandus-, finants- ja varahaldusteenuseid eraisikutele ja ettevõtetele Balti riikides. Citadele Bank (Läti) on kontserni emaettevõte, mille arvele kuulub 76% kontserni aktivatest. Citadele Bankile kuulub otseselt ja kaudselt 14 tütarettevõtet, mis tegutsevad finantsturu eri sektorites.

Citadele pangal on Eestis filiaal (AS "Citadele banka" Eesti filiaal), mis pakub teenuseid erinevates finantsvaldkondades. Filiaali põhitegevuseks on koostöö Eesti mikro-, väikeste ja keskmise suurusega ettevõtetega. Citadele Eesti filiaal ja klienditeeninduskeskus asub Tallinnas.

Citadele väikelaen: kuidas see töötab?

Pank pakub väikelaene vahemikus 1000 kuni 20 000 eurot. Taotleda saab veebis, isegi kui inimene ei ole Citadele klient. Klient saab pakkumise ning leping võib mugavalt allkirjastada internetipangas ja raha jõuab kliendi kontole mõne minutiga. Intress alates 9,9% ja lepingutasu 2% laenusummast. Lõplikud arvud sõltuvad kliendi taotlusest ja tema rahalisest olukorrast.

Citadele krediidilimiit: mis see on?

Hea alternatiiv väikelaenule on krediidilimiit. Krediidilimiit töötab X krediitkaardi alusel. X kaart on võimalik tellida kodust lahkumata, veebilehe kaudu. Pank pakub kolme kaarti: X prime, X supreme ja X smart (ainult noortele). Krediidilimiidid alates kuni 15 000 eurot. Kulutatud summa saad tagasi maksta endale kõige sobivamal viisil - ühekorraga või järk-järgult. Intressivaba periood kuni 45 päeva. Kaardid pakkuvad ülemaailmselt kehtiv reisikindlustus ja ostukaitse.

Citadele maksepuhkus

Maksepuhkus on ette nähtud järgmistel juhtudel:

  • Kui klient kaotas töökoha;

  • Kliendil on palgata puhkus, mis on seotud ettevõtte tulude lühiajalise langusega (tõend on vajalik);

  • Kliendi sissetulekud on vähenenud rohkem kui 20% võrra

Selleks, et maksepuhkust saada, klient peab helistada numbrile 77 000 00, minna Citadele internetipanka või pangakontorisse.

Citadele mobiiliäpp

Pangal on oma mobiilirakendus, mis on saadaval Google Play ja App Store'is. Mobiilirakenduses saate kontrollida oma krediidikontot, kontoseisu ja teha makseid, vaadata kontojääki ja blokeerida või vabastada pangakaart blokeeringust. Samuti on võimalik muuta oma PIN-koodi pangarakenduses, isegi kui klient ei mäleta oma vana koodi.

Kas Citadele on seaduslik?

Jah, Citadele on ametlikult registreeritud ettevõte, mis tegutseb Balti riikides. Tegemist on Eestis üsna vähese populaarsusega pangaga, kuid see on siiski seaduslik ja tegutseb AS CITADELE BANKA EESTI FILIAAL niimi all.

Citadele ülevaated ja kommentaarid

Google Review's on panga skoor väga madal: ainult 2,4 punkti 5-st. Kliendid märgivad, et panga kliendikesksus on väga halb. Samuti ütlevad inimesed, et pank on aeglane ja klienditugi on väga kehv.

Kas sa kasutasid Сitadele väikelaenu või krediidilimiiti? Räägi oma kogemust!

Saatke oma tagasisidet
See artikkel oli uuendatud 27 veebruar 2023