Coop Pank: mis see on ja kui hea on Coop panga väikelaen?

Coop Pank: mis see on ja kui hea on Coop panga väikelaen?

Mis on Coop Pank?

Coop Pank on Eesti pank, mille peakontor asub Tallinnas. Pank tegutseb ainult Eestis. Panga ametlik nimi on Coop Pank AS. Coop Pank pakub hoiuseid, äri- ja eraisikulaene, liisingut, pangakaarte, arveldusteenuseid, kaardimaksete vastuvõtmist, privaatpanganduse ja kindlustusteenuseid. Coop Pank pakub ka väikelaene, millest me räägime selles artiklis.

Coop Pank: kuidas see töötab?

Coop Panga väikelaen on tagatiseta laen. Taotluse täitmine on lihtne ja pakkumine tuleb loetud sekunditega. Raha kantakse kliendi kontole hiljemalt järgmisel tööpäeval. Taotluse saab esitada ööpäevaringselt internetis või lähimas pangakontoris üle Eesti.

Isikutuvastust saab teha mugavalt arvuti või mobiiltelefoni vahendusel. Coop panga iseteenindus sobib ideaalselt selleks, et kliendid saaksid ise oma rahaasjadega tegeleda ja saada kogu vajalikku infot.

Nõuded laenutaotlejale

  • Vähemalt 18-aastane Eesti kodanik, Eestis elav kehtivat elamisluba või elamisõigust omav välisriigi kodanik

  • Laenuperioodi lõppemise hetkel ei või vanus ületada 75 aastat

  • Igakuine sissetulek alates 400 €

  • Korrektne maksekäitumine

Maksimaalne laenusumma sõltub kliendi sissetulekust ja kohustustest.

Coop Pank: väikelaenuga seotud põhiinfo

  • Ilma tagatiseta

  • Fikseeritud aastane intress alates 7,9% laenujäägilt

  • Laenusumma 300 – 25 000 €

  • Laenuperiood 6 kuud – 10 aastat

  • Lepingutasu 2% laenusummast, min 35 €

  • Lepingu haldustasu 1,5 € kuus

Vajadusel saad taotleda maksepuhkust. Maksepuhkuse pikkus ja tingimused määratakse kliendi vajadusi ja võimalusi arvesse võttes.

Kas Coop Pank on seaduslik?

Pank asutati 1992. aastal Eesti Krediidipanga nime all. 2017. aastal nimetati pank ümber Coop Pangaks. 2020. aastal oli pangal 15 kontorit ja 17 pangapunkti. Coop panka peetakse Eestis üsna tuntud ja populaarseks pangaks, millel on suur hulk kliente. See on 100% turvaline ja seaduslik ettevõtte.

Coop Pank: mobiiliäpp

Coop pangal on oma mobiilirakendus, mida on üsna lihtne kasutada. Mobiiliäpp on saadaval App Store'is ja Google Play's. Probleem on selles, et rakendus ei toeta Apple Pay'd ja paljudele Apple'i kasutajatele see ei meeldi.

Coop Pank: ülevaated ja kommentaarid

Pank sai Google Review's hindeks 3,6 punkti 5-st. Facebooki lehel on pangal veidi kõrgem hinne - 4,2. On olnud kommentaare, milles on mainitud, et pank on seotud rahapesuga, kuid selle kohta puuduvad ametlikud tõendid.

Kas sa kasutasid Coop panga  väikelaenu? Räägi oma kogemusest!

Saatke oma tagasisidet
See artikkel oli uuendatud 30 mai 2024