Credit24 limiidi suurendamine, iseteenindus ja muud!

Credit24 limiidi suurendamine, iseteenindus ja muud!

Mis on  Credit24?

Credit24 IPF DIGITAL AS on tagatiseta väikelaen eraisikutele, mis töötab krediidikonto põhimõttel. Credit24 limiidi suurendamine on võimalik kuni 5000 eurini. See annab kliendile võimalust reageerida kiiresti headele pakkumistele ka siis kui krediitkaardid on käeulatusest väljas! Krediidikontolt kasutusele võetud raha saad tagastada kuni 60 kuu jooksul. Samuti on võimalik võtta väikelaenu. Krediidikonto on väga sarnane väikelaenule, kuid vahe on selles, et kliendil on võimalik raha kanda oma arvele ilma täiendava taotluseta.

Kuidas Credit24 töötab?

Raha on võimalik kätte saada vaid 15 minutiga. Credit24 IPF DIGITAL AS kasutab väga kiiret taotlusprotsessi, mis annab vastuse kohe pärast taotluse esitamist. Taotleda on võimalik Internetis, iseteeninduses. Pärast avalduse täitmist klient saab personaalse krediidi pakkumise. Vajadusel võtab kliendihaldur detailide täpsustamiseks kliendiga ühendust. Kui tegemist on laenuga, siis raha laekub kontole. Juhul, kui klient avab krediidikonto, saab ta kasutada seda ainult siis, kui on vaja. 

Credit24 limiidi suurendamine

Credit24 krediidikonto limiidi suurendamine on lihtne protsess. Limiidi suurendamiseks võib klient jätta avalduse veebilehel või iseteeninduses või võtta ühendust klienditeenindusega. Credit24 iseteenindus on väga mugav ja kliendisõbralik. Credit24.ee töötajad aitavad teid hea meelega. 

Credit24 kiirlaenuga seotud põhiinfo

Credit24 on väikelaenu pakkuja, kust saab laenu 50-5000 euro ulatuses makseperioodiga 1-60 kuud. Krediidikonto limiidi on võimalik alati surendada (kuni 5000 eurini). Credit24 krediidikonto vormistada või väikelaenu saab taotleda mugavalt veebi iseteeninduses ja ilma kodust lahkumata. Raha saab kätte kiirelt.

  • Laenusumma: 50 kuni 5000 eurot.

  • Laenuperiood: 1 kuni 60 kuud;

  • Laenuintress: alates 2% kuus;

  • Lisatasuta maksepuhkus;

  • Konto avamine on tasuta, kuutasud puuduvad;

Klient peab tasuma kasutusele võetud summa tagasi 60 kuu jooksul. Сredit24 väljamaksed tehakse igakuiselt maksegraafiku alusel. Kuid soovi korral on võimalik kasutatud summa tagasi maksta varem. Väljamaksed võivad olla ka suurem, kui klient soovib. Väljamakse suurus sõltub laenusummast ja laenuperioodist, mis klient valib. Väljamaksed on võimalik mobiilist teha. Limiidi suurendada on ka võimalik iseteenindus, kasutades Smart-ID, mobiil-ID või ID-kaart.

Credit24 maksepuhkus

Krediidikonto pakub klientidele maksepuhkust. Klient ise otsustab, kui pika perioodi jooksul ja mis ajal kasutatud lisaraha summa tagasi maksab. Ent kui peaks juhtuma, et kliendi sissetulek väheneb või ta kaotab töö, siis on võimalik kasutada maksepuhkust, mille aktiveerimine on tasuta.

Maksepuhkuse kõige olulisem reegel on see, et seda saab kasutada üksnes siis, kui arve maksetähtaeg ei ole veel saabunud ega ületatud. Esimene maksepuhkuse võimalus avaneb juba pärast esimese arve tasumist. Uuesti saab maksepuhkust kasutada pärast järgmise arve tasumist.

Maksepuhkuse vormistamine on äärmiselt mugav. Klient saab selle aktiveerida iseteeninduses või võttes ühendust Credit24.ee klienditeenindusega.

Credit24 ei ole ainult raha, vaid ka sport!

Credit24 on Eesti võrkpalli suurtoetaja. Juba 2010. aastal alguse saanud koostöö raames Credit24 koos Eesti Võrkpalli Liiduga andnud uue hingamise 60 võrkpalliväljakule üle Eesti ning Credit24 Rahvaliiga ja Credit24 Suvevolle on aidanud muuta võrkpalli üheks suurema harrastajate arvuga spordialaks Eestis. 2016. aastast kannab Credit24 nime ka Baltimaade kõrgeima taseme võrkpalliliiga – Credit24 Meistriliiga.

Kas Credit24 on turvaline?

Credit24 on üks tuntumaid ja usaldusväärsemaid laenupakkujaid Eestis, teistes Baltimaades ja Soomes. IPF digital AS on osa rahvusvahelisest Personal Finance Groupist.

Kontakt


Klienditugi +372 614 3400

Email klienditeenindus@credit24.ee

Credit24 ülevaated ja kommentaarid

Credit24 on kasutajatelt saanud erinevaid hinnanguid. Näiteks Google Review's on Credit24 hinnatud 3,5 punkti 5-st. Arvamused on väga erinevad - mõned ütlevad, et ettevõttel on suurepärane teenindus, teised on rahulolematud Inkasso kõnedega ja kõrgete intressidega.

Kas sa kasutasid Credit24 laenu? Räägi oma kogemusest!


Urve
5
2023-07-14

mina olen väga rahul

Ene Böning
5
2023-05-13

väga positiivne invaliidsus pensionärile on abi ka vaja

Saatke oma tagasisidet
See artikkel oli uuendatud 18 juuli 2024