Mis on ESTO konto ja kuidas see on seotud järelmaksuga?

Mis on ESTO konto ja kuidas see on seotud järelmaksuga?

Mis on ESTO?

ESTO on ESTO AS loodud finantsettevõte. Esto pakub palju erinevaid makselahendusi. Nende hulka kuuluvad krediidikonto , mis on sama asi nagu ESTO väikelaen, ja toimib nagu krediitkaart; samuti Esto järelmaksu või Esto 3, ja" osta kohe, maksa hiljem " funktsioon.

Mis on ESTO konto?

ESTO krediidikonto eeliseks teiste laenuteenuste ees on see, et laenuvõtjale luuakse virtuaalne krediidilimiit , millelt saab teha makseid isiklikule pangakontole just siis, kui on vaja. esto.ee konto erineb teistest eelkõige selle poolest, et ESTO on omaette ökosüsteem, mis koondab erinevaid makselahendusi ja pakkumisi . Näiteks avatud krediidilimiiti, partnerite sooduspakkumisi, mitmete osamaksete tasumisi, kui klient on kasutanud ESTO teisi makselahendusi – need on kombineeritud ja seda kõike saab hallata ühes kohas, läbi ESTO.

Kuidas ESTO konto töötab?

ESTO konto avamine on tasuta. 30-päevane intressivaba periood on saadaval uutele kasutajatele ja kestab 30 päeva alates ESTO krediidiliini lepingu allkirjastamise päevast. ESTO krediidiliini avamine võtab aega vaid 60 sekundit. Puudub lepingu- ja haldustasu . Klient tasub ainult krediidi kasutamise eest.

  • Intress alates 0% kuni 11.90%

  • Krediidiliimidid on personaalsed, 10-10 000 EUR

  • Lepingutasu alates 0 eurost

  • Periood kuni 4 aastat

ESTO konto ja järelmaksu saavad taotleda kõik 18-70-aastased Eesti Vabariigi kodanikud. ESTO järelmaksu on võimalik vormistada kiirelt ja mugavalt ka juriidilisele isikule.

ESTO maksepuhkus

Klient peab tasuma igakuine osamakse võimalikult kiiresti ESTO iseteenindusportaalis , et vältida lisatasusid ja maksehäireregistrisse sattumist.

Klient võib taotleda ka 1-3 kuu pikkust maksepuhkust tingimusel, et maksepuhkuse taotlemise ajal on kõik võlgnevused tasutud.

Maksepuhkuse saab aktiveerida 3 kuuks, iseteenindusportaalis esto-ee. On äärmiselt oluline, et enne maksepuhkuse aktiveerimist ei oleks kliendil muid võlgnevusi ning igakuised osamaksed oleksid tasutud õigeaegselt.

Kas ESTO on turvaline?

ESTO AS on turvaline partner, omab Eesti Võlausaldajate Liidu tunnistus. ESTO pakub Baltikumi suurimat valikut erinevaid makselahendusi. Ettevõtte partnerite võrgustikku kuulub Baltikumis üle 2000 koostööpartneri ja üle 200 000 lõppkasutaja. See on väga turvaline ja edukas ettevõtte.

ESTO kontakt

Klienditugi (+372) 622 52 52

Email info@esto.ee

ESTO ülevaated ja kommentaarid

Google Reviews ülevaadetes on ESTO AS saanud hinnangu 3,6 punkti 5-st. Klientidele ei meeldi klienditugi ja tingimuste muutmine klientide teadmata. Mõned inimesed seevastu on väga rahul pakutavate teenustega ja kiidavad ettevõtet kiire ja kvaliteetse teenuse eest. Enamusele klientidele meeldivad ESTO järelmaksetingimused.

Kas sa kasutasid ESTO krediidikontot? Räägi oma kogemusest!

Saatke oma tagasisidet
See artikkel oli uuendatud 23 juuni 2024