Ferratum.ee: limiidid, iseteenindus, maksepuhkus ja kontakt.

Ferratum.ee: limiidid, iseteenindus, maksepuhkus ja kontakt.

Mis on Ferratum?

Ferratum on laenufirma, mis oli asutatud 2005.aastal. Ferratum pakub laenulimiite kuni 5000 eurot ja kuulub Multitude Group’i. Multitude Group on Euroopa digitaalsete finantsteenuste pakkuja, rahvusvaheliselt tuntud suurettevõte. Sweep Bank, Capital Box ja Ferratum on tütarettevõtted. Kui soovite laenulimiiti, saate seda taotleda ferratum.ee veebilehel. Ferratumi väikelaen sobib kiirete ja lühiajaliste kulutuste finantseerimiseks.

Ferratum: kuidas see töötab?

Ferratum laenulimiit on mugav alternatiiv kiirlaenule. Laenulimiit tähendab maksimaalset summat, mille ulatuses on kliendil võimalik igal ajal Ferratumist väljamakset taotleda. Laenulimiit määratakse kliendile vastavalt tema maksevõimele, kuid selle maksimaalne suurus on 5000 eurot.

Kasutatud laenulimiiti võib tagasi maksta korraga või osamaksetena. Osamakse suurus on minimaalselt 5% kasutatud laenulimiidi summast koos arvestatud intressiga, aga mitte vähem kui 10 eurot.

Osamakseid tuleb tasuda vähemalt ühe korra kuus. Laenulimiidi päevaintress on alates 0,0658 % laenu summalt. Laenulimiidi taotlemine on mugav, kiire ning toimub täielikult interneti teel.

Taotlemine võtab aega mõne minuti ja kui laenulimiit on heaks kiidetud, klient saab igal ajal kodust lahkumata limiidi suurendada. Ferratumi iseteenindus on väga mugav ja kiire teenus, mis lihtsustab kogu protsessi märkimisväärselt.

Nõuded

  • Kliendil peab olema kindel sissetulek

  • Klient peab olema täisealine ja omama elamisluba või elamisluba Eestisse

  • Kliendil peab olema võimalus end identifitseerida smart ID või mobiili ID või ID kaardi abil

  • Kliendil peab olema mõne Eestis tegutseva panga arvelduskonto

Ferratum laeunulimiidiga seotud põhiinfo

  • Lihtne ja kiire taotlemisprotsess

  • 30 esimest päeva on intress 0% ja kogu laenukulu 1 euro

  • On võimalik igal ajal limiidi suurendada

  • Paindlik tagasimaksmine

  • Maksimaalne limiidi suurus 5000 eurot

  • Laenulimiidi tagasimaksmise periood sõltub laenulimiidi summast, kliendi poolt tehtavate väljamaksete ning tagasimaksete summadest.

Ferratumi iseteenindus on väga mugav ja kiire teenus, mis lihtsustab kogu protsessi märkimisväärselt.

Ferratum maksepuhkus

Ferratum pakub maksepuhkust, mis vabastab kliendi laenulimiidi miinimumsumma maksekohustusest 1 kuuks. Maksepuhkust saab kasutada maksimaalselt 2 korda 12 kuulise perioodi jooksul.

Ferratum maksepuhkuse kasutamiseks peavad olema täidetud järgmised punktid:

1) Kliendil on juba vähemalt kaks laenulimiidi arvet tasutud

2) Kliendil on eelnevad arved tasutud tähtaegselt

3) Kliendil ei ole eelmisel arveldusperioodil kasutanud maksepuhkust

Maksepuhkuse kasutamisel koguneb kliendi kasutuses olevalt laenult intress ja pikeneb laenuperiood.

Ferratum maksepuhkuse kasutamiseks on vaja avaldus täida ferratum.ee veebileheküljel. Ferratumi klienditeenindajad vaatavad avalduse läbi 1 tööpäeva jooksul ning saadavad vastuse kliendi e-mailile. Ferratum ei ole kohustatud avalikustama ega põhjendama keeldumise põhjuseid. Ferratum otsustab ainuisikuliselt, kas anda kliendile maksepuhkust või mitte.

Kas Ferratum on seaduslik?

Ferratum on seaduslik finantsasutus, mis on ametlikult registreeritud Eestis. Ühtegi teavet selle krediidifirmaga seotud pettuse kohta ei ole leitud. Siiski peaksite alati teadma, et ei ole tegemist pangaga, vaid väikese krediidifirmaga, seega on oluline valida krediiditeenuseid vastutustundlikult.

Ferratum kontakt

ferratum@ferratumbank.ee

Kahjuks ei ole internetis Ferratumi telefoninumbrit; firma eelistab suhelda e-posti teel. Ettevõtte veebilehel on ka vastused paljudele võimalikele küsimustele.

Ferratum ülevaated ja kommentaarid

Kõikidest väikelaenufirmadest sai Ferratum Google Review's parima hinde - 4,8 punkti 5-st! Kliendid märgivad, et teenus on väga kiire ja mugav ning et klienditugi on viisakas ja tähelepanelik.

Kas sa kasutasid Ferratumi laenulimiiti? Räägi oma kogemusest!

Maire Miitel
5
2023-05-24

Tänulik kasutaja.

Ljudmila
3
2023-05-02

Ma soovin maksepuhkus

Saatke oma tagasisidet
See artikkel oli uuendatud 14 veebruar 2023