Holm panga väikelaen: iseteenindus, äpp ja tingimused

Holm panga väikelaen: iseteenindus, äpp ja tingimused

Mis on Holm?

Holm on Eesti kapitalil põhinev pank, mis tegutseb Eesti Finantsinspektsiooni järelevalve all. Panga teenuste hulka kuuluvad füüsilised ja virtuaalsed krediitkaardid, järelmaks, hoiused ning isiku- ja ärilaenud. Teenused on kättesaadavad veebis või rakenduses.

Sõna “holm” tähendab "väike saar" ja panga nimi on inspireeritud Haapsalu saartest. Panga missiooniks on pakkuda klientidele paindlikke finantslahendusi Eestis ja välismaal. Selles artiklis vaatleme väikelaene.

Holm bank väikelaen: kuidas see töötab?

Holm väikelaen on tagatiseta laen. Pank teeb personaalse pakkumise, mis sõltub kliendi valitud laenusummast, lepingu pikkusest ja krediidivõimekusest. Laenusumma suurus on 500€ kuni 25 000€ . Laenuperiood - 2 kuni 120 kuud .

Laenutaotluse esitamine on lihtne ja mugav ning toimub veebi kaudu, holmbank.ee veebileheküljel. Holm bank iseteenindus on väga mugav. Peale taotluse esitamist klient näeb vastust kohe. Positiivse otsuse korral klient peab tutvuma panga pakkumisega, koostama endale sobiv maksegraafik, lugema tähelepanelikult tingimusi ning allkirjastama laenuleping.

Holm bank väikelaenuga seotud põhiinfo

  • Limiit kuni 25 000€

  • Lepinguperiood kuni 120 kuud

  • Intress alates 4.99%

  • Lepingutasu 0% (kampaania!)

  • Haldustasu - 0%

  • Fikseeritud kuumakse kogu laenuperioodi ajaks

Holm äpp

Holm pangas on olemas mobiilirakendus. Holm äpi saab alla laadida Google Play'st või AppStore'ist ja sisse logida kasutades Mobiil-ID'd või Smart-ID'd. Äpis klient saab kiire ülevaate kasutatud ja kasutamata limiidi kohta, teha taotlusi, sõlmida lepinguid, vaadata arveid ja tasumisi. See on mugav ja turvaline äpp ning maksed on turvatud 3D secure koodiga.

Kas Holm pank on seaduslik?

Kuna pank tegutseb Eesti Finantsinspektsiooni järelevalve all ja tal on Euroopa Keskpanga krediidiasutuse litsents, võib öelda, et tegemist on täiesti seadusliku ettevõttega .

Holm kontakt

Klienditugi +372 675 5055

Email info@holmbank.ee

Holm Bank ülevaated ja kommentaarid

Google Review hindab panka üsna madalalt, vaid 2,1 punkti 5-st. Kommentaarid on üsna negatiivsed. Kliendid kurdavad ebaviisaka klienditeeninduse üle ja on rahulolematud ka teenuse intrese ja kvaliteediga. Enne laenu võtmist peaksite kõik tingimused hoolikalt läbi uurima ja alles siis otsuse tegema.

Kas sa kasutasid Holm väikelaenu? Räägi oma kogemust!

Saatke oma tagasisidet
See artikkel oli uuendatud 30 mai 2024