Mis on Kreditex? Tingimused, nõudmised ja skandaal.

Mis on Kreditex? Tingimused, nõudmised ja skandaal.

Mis on Kreditex?

Kreditex asutati 2016. aastal, ja see on laenufirma, mis sai esialgu kuulsaks eelkõige hüpoteeklaenu poolest. Tänaseks pakub Kreditex aga ka muid laenuteenuseid, sealhulgas väikelaenu , ärilaenu, autoliisingut ja isegi krediitkaarte.

Kreditexil on üsna kõrged intressid. Samuti ei saa öelda, et ettevõttel oleks hea maine - 2022. aastal kahtlustati ettevõtet korruptsioonis ja ükskord määrati ettevõttele trahv, sest ta ei võtnud laenude andmisel arvesse nn bulletlaenu eripära.

Selles artiklis soovime rääkida väikelaenu tingimustest. See, kas võtta Kreditexist väikelaenu või mitte, on iga kliendi enda otsustada.

Kreditex: kuidas see töötab?

Väikelaenu saamise protsess on üsna lihtne, aga taotlemine on kiire ja mugav.

Klient peab valima summa ja tagasimakse periood väikelaenu kalkulaatoril, järgmises etapis lisab ta oma isiku- ja kontaktandmed ning lisab vajalikud dokumendid. Laenuotsus tehakse 1 tööpäeva jooksul ja raha laekub kliendi pangakontole samal päeval.

Nõuded laenuvõtjale

  • vanus vähemalt 18 aastat

  • Eesti resident

  • Stabiilne igakuine sissetulek min. 400 €

Kreditex väikelaenuga seotud info

Kreditex väikelaen on tavaline tagatiseta väikelaen, sarnaselt teistele Eesti tarbimislaenudele. Väikelaenu tingimused on järgnevad:

  • Tagatis pole vaja

  • Tagasimakseperiood - 3 kuud kuni 5 aastat

  • Maksepuhkus võimalik kuni 3 kuud

  • Laenusumma - 300 kuni 10 000 €

  • Kuumakse al. 13.49 €

  • kohustuslik äriklientidele

  • Intress al. 1% kuus

Laenusaaja võib igal ajahetkel enne lepingu jõustumist laenutaotluse tühistada. Ka on võimalik tagastada väikelaen osaliselt või täielikult enne maksegraafikus sätestatud tähtaega.

Kas Kreditex on seaduslik?

Kreditex on ametlik ja seaduslik laenufirma, millel on üle 80 000 rahuloleva kliendi ja üle 50 000 väljamakstud laenu. Kuid ei saa öelda, et ettevõtte maine oleks täiesti laitmatu, sest 2022. aastal kahtlustati ettevõtet pettuses. Kohtumenetlust aga ei ole algatatud. Seda ei ole ametlikult tõestatud. Klient peab ise kaaluma, kas ta soovib sellise ettevõttega koostööd teha.

Kreditex kontakt

Klienditugi: +372 6 280 280

E-mail: info@kreditex.ee

Kreditex ülevaated ja kommentaarid

Kreditex on saanud Google'i hinnangul 3,8 hindeks 5-st. Kommentaarides nimetatakse ettevõtet petturiteks ja soovitatakse neilt mitte laenu võtta.

2022. aasta novembris otsis Finantsinspektsioon Kreditexi kontoris läbi. Eesti Ekspress kirjutas varem skeemist, millega Kreditexi juhtkond oli saanud klientide kinnisvara enda valdusesse.

Kas sa kasutasid Kreditex laenu? Räägi oma kogemusest!

Saatke oma tagasisidet
See artikkel oli uuendatud 24 veebruar 2024