Kiirlaen, väikelaen ja krediidikonto - kõik ühes kohas!

Kiirlaen, väikelaen ja krediidikonto - kõik ühes kohas!

Mis on Laen.ee?

Laen.ee, mis on Placet Group OÜ kaubamärk, pakub oma klientidele kiirlaenu, autolaenu, hüpoteeklaenu, tarbimislaenu või krediidikonto võimalused. Lisaks on ettevõtte laenuteenuste hulgas ka krediitkaart. Laen.ee intress on üsna kõrge, aga ettevõte on tuntud mõistliku laenuprotsessi ja kiirete vastuste poolest. Placet Group OÜ pakub peamiselt krediidikontot, mis töötab sarnaselt krediitkaardile. Kliendile avatakse personaalne krediidilimiit, mille ulatuses ta saab alati lisalaenu taotleda (seni, kuni kõik makseid korralikult tehtud).

Laen.ee kuidas see töötab?

Klient saab ise valida, mida ta soovib. Krediidikonto on Laen.ee populaarne lahendus. Taotlus konto avamiseks esitatakse ühekordselt Laen.ee veebileheküljel ja see võimaldab kanda raha igal ajal pangakontole. Intressi arvestatakse ainult kasutatud summalt. Tänaseks on Laen.ee krediidikonto kasutamine muutunud mugavamaks kui kunagi varem! Ettevõtte pakub laen.ee krediitkaart, mida saab ühendada krediidikontoga. Kaardi on võimalik tellida tasuta, avades krediidikonto.

Kiirlaen on mugav võimalus saada lisaraha lühikeseks perioodiks, et tasuda ostude eest või finantseerida ettenägematuid kulusid. Kiirlaenu võid kasutada mis tahes tarbimisvajaduseks. Kiirlaenu taotlemise protsess on kiire ja mugav. Taotluse saab esitada mugavalt ja turvaliselt Laen.ee iseteeninduskeskkonnas. Kiirlaenu tagastamine toimub igakuiste maksetega annuiteetgraafiku alusel. Kiirlaenu laenuperioodi saab alati pikendada, samuti on võimalus tagastada laenu ennetähtaegselt ning säästa intresside pealt.

Laen.ee krediidikontoga seotud põhiinfo

 • Laenusumma: 300€ kuni 5000€

 • Võimalik saada ka krediitkaart (millel on sellesama krediidikonto limiit)

 • Lepingutasu pole

 • Esimesed 60 päeva intressita

 • Klient saab ise valida maksekuupäeva

 • Intress: alates 18% aastas

Laen.ee kiirlaenuga seotud põhiinfo

 • Laenusumma: 200€ kuni 1000€

 • Periood - 1 kuni 36 kuud

 • Esimesed 6 kuud intressita

 • Klient saab ise valida maksekuupäeva

 • Intress: alates 18% aastas

Maksepuhkus

Laen.ee pakub maksepuhkust või laenu pikendamist, mis võimaldavad vältida võlgadesse sattumist ning hoida enda kohustusi kontrolli all.

Maksepuhkus ei vabasta klienti igakuistest maksetest täielikult, sest maksepuhkuse vältel tuleb tasuda igakuist intressi. Maksepuhkus kehtib vaid igakuistele osamaksetele, vähendades laenukohustust selle võrra. Laen.ee pakub krediidikonto olemasolul maksepuhkust perioodiks 1-6 kuud olenevalt kliendi vajadusest. Maksepuhkus ei kehti teistele laenudele.

Laenu pikendamine kehtib Laen.ee tarbimislaenule kasutamiseks kuni 6 korda. Tegemist on võimalusega vähendada igakuiseid osamakseid, küll aga ei aita laenu pikendamine tasumist edasi lükata. Laenu pikendamine võiks olla sobiv variant, kui sissetulek on ajutiselt vähenenud, ent siiski on võimalik igakuiseid makseid teostada. Laenu pikendamine on võimalik vaid tarbimislaenu korral.

Kas Laen.ee on turvaline?

SMSraha, SMSmoney ja Laen.ee kuuluvad ühte perekonda Placet Group OÜ kaubamärgi alla. Ettevõttel on pikaajaline kogemus ning usaldusväärse laenupakkuja tuntus.

Laen.ee mobiiliäpp

Laen.ee ettevõttel ei ole oma mobiilirakendust, kuid Placet Groupil on. See on saadaval App Store'is ja Google Play's. Rakendus annab juurdepääsu kontole ja võimaluse saada kiiresti lisaraha pangakontole, kasutades selleks ainult nutitelefoni. Rakendus võimaldab jälgida oma kehtivat lepingut ja tagasimaksegraafikut.

Laen.ee kontakt

Klienditugi +372 663 0110

Email klienditugi@placetgroup.ee

Laen.ee ülevaated ja kommentaarid

Me ei leidnud eraldi kommentaare laen.ee kohta, kuid kuna see ettevõte on osa Placet Group OÜ-st, siis kontrollisime kommentaare Placet Group OÜ kohta. Google Reviews'i ülevaadetes on ettevõttele antud 3,3 punkti 5-st. Kliendid märgivad, et klienditeenindus on väga ebaviisakas.  Mõned kliendid kiidavad krediitkaarte.

Kas sa kasutasid Laen.ee laenu? Räägi oma kogemusest!

Saatke oma tagasisidet
See artikkel oli uuendatud 30 mai 2024