Kes on Monefit.ee ja miks võtta neilt väikelaenu?

Kes on Monefit.ee ja miks võtta neilt väikelaenu?

Mis on  Monefit?

See on personaalne Monefit GROUP AS loodud laenukonto, mis annab tagavararaha. Monefit.ee personaalne laenukonto on justkui virtuaalne krediitkaart. See online krediidi lahendus annab klientidele võimaluse kasutada soodsaid ostuvõimalusi ning kindlustunde ootamatute väljaminekute suhtes. Laenukonto omamine on tasuta ning taotluse konto kasutamiseks klient teeb siis, kui tekib vajadus lisaraha järele. Tasu makstakse ainult siis, kui konto on kasutuses ja ka ainult selle summa pealt, mille parajasti kasutusele võetakse.

Monefit: kuidas see töötab?

Monefit laenukonto saab avada iga vähemalt 18-aastane eestlane, kellel on püsiv igakuine sissetulek ning pole makseprobleeme. Krediidikontot saab taotleda monefit.ee veebilehel. Monefit laenukonto saab olla maksimaalselt 5000€, kuid täpne summa sõltub sissetulekust – tegemist on personaalse laenulimiidiga, seega antakse kliendile laenu vastavalt tema rahalisele olukorrale.

Tasuta konto avamine on Monefit veebilehel põimitud laenukonto esmakordse kasutamise taotlusega, mis kõik kokku ei kesta kauem kui 10 minutit. Esmakordselt taotlust vormistades peab klient sooritama digitaalse isikutuvastuse või allkirjastama isikutuvastusankeedi Monefit ID-punktis – kas Omniva (Eesti Post) kontorites või Monefit Estonia ASi esinduses.

Kui klient juba omab laenukontot ja on sealt varem võtnud kasutusele laenusumma, siis ta peab lihtsalt täitma taotluse. Näiteks valides sobiva laenusumma ja perioodi kohe Credistar veebi esilehelt. Edasine protsess võtab aega vaid mõned minutid.

Monefit kiirlaenuga seotud põhiinfo

Monefit laenukonto töötab nagu virtuaalne krediitkaart.

Sisuliselt tähendab see, et kliendile on alati avatud laenulimiit ning ta saab sellelt alati lisaraha kasutusele võtta – just nagu krediitkaardi puhul. Intressi tasutakse sellelt summalt, mis oli kasutusele võtnud.

  • Laenusumma: 50 – 5000€

  • Laenuperiood: 30 päeva kuni 36 kuud

  • Intress: 41,82% aastas

  • Lepingutasu: Konto avamine on tasuta

  • Maksehäired: Keelatud. Laenu saamiseks peab sul olema püsiv igakuine sissetulek ning maksehäireid ei tohi olla.

Laenusumma on võimalik ennetähtaegselt tagastada ja maksta vähem intresse. Monefitis tuleb maksta üksnes ja ainult nende päevade eest, mil klient laenuraha kasutasid ning ta ei pea maksma ühegi lisapäeva eest.

Maksepuhkus

Kui juhtub, et klient ei saa soovitud ajal laenu tasuda, võib ta tagastamise aega pikendada 15 või 30 päeva võrra. Selle tegemisel pikeneb lihtsalt tähtaeg valitud päevade võrra, kuid  nagu iga maksepuhkuse korral pole ka selline pikendamine tasuta.

Monefit võlakirjad

Kui klient ei ole makseid õigeaegselt tasunud ja ei ole võtnud maksepuhkust, hakkab ta saama võlakirju, milles palutakse tal tasuda vajalik summa. Kellelegi ei meeldi võlakirjad. Seega on võlakirjade ja mittevajalike maksete vältimiseks alati parem õigeaegselt maksta.

Kas Monefit on turvaline?

MONEFIT AS on osa rahvusvahelisest ettevõttest MONEFIT INTERNATIONAL OÜ, mis tegutseb ka Soomes, Rootsis, Taanis, Hispaanias, Ühendkuningriigis, Poolas, Tšehhi Vabariigis ja Hispaanias.  MONEFIT INTERNATIONAL OÜ samuti nagu MONEFIT AS on turul tegutsenud juba palju aastat, on saanud mitmeid auhindu ning on täiesti seaduslik ja turvaline ettevõte.

Kontakt

Klienditugi +372 644 0467

Email info@monefit.ee

Monefit.ee ülevaated ja kommentaarid

Google Review's on Credistar AS hinnatud 3 punkti 5-st. Kliendid kiidavad sõbralikku kliendituge, kiirust ja teeninduse lihtsust. Kuid mõned kliendid on rahulolematud rämpsposti hulga ja ettevõtte tingimustega üldiselt.

Kas sa kasutasid Monefit laenu? Räägi oma kogemusest!

Saatke oma tagasisidet
See artikkel oli uuendatud 30 mai 2024