Mis on Monefit Estonia? Tingimused, limiidid ja Monefit split.

Mis on Monefit Estonia? Tingimused, limiidid ja Monefit split.

Mis on  Monefit?

Monefit kuulub rohkem kui 10 aastase kogemusega rahvusvahelisse finantstehnoloogia gruppi Creditstar Group. Monefit on krediidiliin ehk digitaalne rahakott, mille puhul avatakse kliendile personaalne krediidilimiit (just nagu krediitkaart). Monefit pakub kiire ja lihtne laenuprotsess, mis võimaldab igal ajal oma krediidilimiidi ulatuses raha juurde taotleda.

Monefit: kuidas see töötab?

Monefiti krediidiliiniga saab taotleda kuni 10 000 €. Krediidiliini avamine on täiesti tasuta ning puuduvad igakuised haldustasud. Konto avada on võmalik Monefit veebileheküljel. Monefit iseteenindus on väga mugav. Konto loomiseks on vaja:

  1. Täitma taotlusvormi. Klient peab valima esilehel meelepärane summa ja vajutama “Taotlen”. Pärast on vaja sisestada oma isikuandmed, nõustuda kasutustingimustega ning täitma lühike küsimustik.

  2. Esitama kontoväljavõte. Seda saab mugavalt teha internetipanga kaudu. Kui Monefit esialgu maksimaalset summat pakkuda ei saa, siis korrektse maksekäitumise korral on kliendil võimalik tulevikus limiiti suurendada.

  3. Läbima isikutuvastust. Seda on kõige mugavam teha digitaalselt mobiil-ID, Smart-ID või ID-kaardi abil. Soovi korral saab isikut tuvastada ka Monefiti esinduses või Eesti Posti kontoris. Tuvastuspunktid asuvad üle kogu Eesti.

Monefit krediidikontoga seotud põhiinfo

  • Limiit 150€ kuni 10000€

  • Intressimäär on  39,6% aastas

  • Minimaalne igakuine makse on 8% summast + intress

  • Paindlik maksegraafik

Millised tingimused peavad olema täidetud selleks et Monefit krediidiliini avada?

Krediidiliini avamiseks peab olema klient Eesti vabariigi kodanikuna või omama Eestis alalist elamisluba, peab olema vähemalt 18 aastane ja ei tohi temal olla maksehäireregistris avatud maksehäireid.

Mis on Monefit split?

Monefit pakub veel ühte laenuversiooni nimega Monefit Split. Selle põhimõte on lihtne ja vägagi huvipakkuv: Monefit Split pakub 3 kuuks laenu 0% intressiga. Teisisõnu, kui klient laenab 1000 eurot, siis maksab ta tagasi samuti 1000 eurot.

Kas Monefit on seaduslik?

Monefit on 2017. aasta aprillis asutatud Eesti krediidiettevõte. Ettevõte loodi juhtiva rahvusvahelise digitaalse tarbijafinantseerimisega tegeleva Creditstar Groupi iseseisva haruna.

Creditstar Group on Euroopas tuntud ja auditeeritud laenugrupp, mis laenab raha Euroopa laenuvõtjatele. Laenuandja tegutseb Hispaanias, Ühendkuningriigis, Rootsis, Taanis, Poolas, Tšehhi Vabariigis, Eestis ja Soomes. See kinnitab, et Monefit on seaduslik ja turvaline ettevõte.

Kuid nagu kõigil väikestel krediiditeenuseid pakkuvatel ettevõtetel, on ka Monefitil oma nüansid. Klient võib kõik tingimused leida veebilehelt.

Monefit kontakt

Klienditugi: +372 6 888 222

Email: info@monefit.ee

Monefit ülevaated ja kommentaarid

Google Reviews'i hinnangutes on ettevõttele antud 3,8 punkti 5-st. Ettevõtte kohta ei ole palju kommentaare, kuid üks klient märgib ebaviisakat klienditeenindust.

Kas sa kasutasid Monefit laenu või krediidikonto? Räägi oma kogemusest!

Saatke oma tagasisidet
See artikkel oli uuendatud 30 mai 2024