Moneyzen: mis see on ja kuidas see töötab?

Moneyzen: mis see on ja kuidas see töötab?

Mis on MoneyZen?

MoneyZen on 2014. aastal loodud ettevõte, kus on investeerida või võtta laenu. See on ühisrahastusplatvorm, kus eraisikud saavad anda teistele eraisikutele laenu või taotleda laenu paindlike tingimustega. Moneyzen pakub tagatiseta väike- ja ärilaene kuni 5000 eurot ning investeerimisvõimalusi.

MoneyZen: kuidas see töötab?

Kui klient taotleb laenu, läheb taotlus investoritele, kes otsustavad, kas tahavad oma raha sellesse panustada või mitte. Juhul, kui investoritele sobib soovitud summa, intress ja laenumaksete tasumise periood, klient saab laenuraha kätte. Teisisõnu, inimesed laenavad omavahel raha. Taotluse protsess on lihtne ja kiire ja toimub interneti kaudu.

Vastuse saamine võib võtta kuni 3 tööpäeva. Investorid ei näe kliendi isikuandmeid, vaid ainult kliendi laenuandmed ning MoneyZeni platvormi poolt moodustatud krediidiskoor, mis moodustatakse kliendi majandusliku olukorra põhjal.

Investorite pakkumiste põhjal teeb MoneyZen kliendile laenupakkumise. Kuna laenud tulevad investoritelt, võivad laenupakkumised erineda kliendi esialgsest laenusoovist.

Juhul, lui laenupakkumine sobib kliendile, ta saab allkirjastada laenulepingu. Vaatamata sellele, et investorid rahastavad klientide laenusoovi, leping sõlmitakse MoneyZeni platvormiga – MoneyZen on nö krediidivahendaja.

Nõuded

  • Laenaja vanus on 18-73 aastat

  • Ametlik igakuine nettosissetulek vähemalt 450€

MoneyZen laenuga seotud põhiinfo

  • Laenusumma: 100-5000 eurot

  • Laenuperiood: 3 kuud kuni 3 aastat

  • Laenu lisatasud: lepingutasu 3% summast + haldustasu 0,3% kuus

MoneyZen maksepuhkus

Klient saab esitada laenu maksepuhkuse taotlus, kui temal puuduvad laenumaksete võlgnevused ja tema virtuaalkontol on maksepuhkuse sõlmimise tasu kinnipidamiseks piisavalt vaba raha. Maksepuhkuse pikkus võib olla ühest kuni kuue kuuni ja maksepuhkust on võimalik taotleda üks kord kuue kuu jooksul. Taotlus on võimalik esitada MoneyZen veebilehel, iseteeninduses.

Kas MoneyZen on seaduslik?

Moneyzen on Eestis ametlikult registreeritud ettevõte Moneyzen OÜ nime all. Ettevõttel on hea krediidiajalugu ja nad ei ole olnud seotud ühegi skandaaliga.

MoneyZen kontakt

Klienditugi

+372 5885 5553 (EST, RUS)

+372 5919 0373 (EST, ENG)

E-post info@moneyzen.eu

MoneyZen ülevaated ja kommentaarid

Google Review hindab MoneyZenit üsna madalalt - 3,2 punkti 5-st. Kommentaarid puuduvad, seega on raske teha tegelikke kokkuvõtteid ettevõtte tulemuslikkuse kohta.

Kas sa kasutasid MoneyZen laenulimiiti? Räägi oma kogemusest!

Saatke oma tagasisidet
See artikkel oli uuendatud 14 veebruar 2023