Raha24 - Sinu usaldusväärne finantspartner!

Raha24 - Sinu usaldusväärne finantspartner!

Mis on Raha24?

Raha24 on BB Finance OÜ loodud tagatiseta väikelaen eraisikutele, mis töötab krediidikonto põhimõttel. Raha24 suurim laenulimiit on 5000 eurot – seda summat saab kasutada just siis, kui on vaja. Näiteks ei pea klient isegi üldse limiiti kasutama, vaid võib Raha24 krediidikonto avada ning hoida avatud limiiti “mustadeks päevadeks”.

Kuidas Raha24 töötab?


Uus klient saab tagatiseta väikelaenu taotleda alustades tasuta Raha24 krediidikonto avamisest . Raha24 ee iseteeninduses saab valida sobiva laenusumma, perioodi ja maksekuupäeva. Enne laenutaotluse kinnitamist Raha24 näitab kliendile kõiki laeunuga seotud kulusid ja maksegraafikut. Vastus laenutaotlusele saabub mõne minutiga. Personaalne laenuotsus langetatakse arvestades kliendi krediidivõimekust.
Peale laenulepingu kinnitamist saabub rahasumma kliendi pangakontole juba samal päeval mõne hetkega.
Raha24 on väikelaenu pakkuja, kust saab laenu 100-5000 euro ulatuses makseperioodiga 5-60 kuud . Raha24 väikelaen on paindlik: ei vaja käendajat ega tagatist ning taotlejalt ootame vaid eeskujulikku finantskäitumist ja püsivat sissetulekut. Raha24 väikelaenu saab taotleda mugavalt veebi iseteeninduses ja ilma kodust lahkumata. Raha saab kätte kiirelt, umbes päeva jooksul.

Raha24 kiirlaenuga seotud põhiinfo

 • Laenusumma: 100 kuni 5000 eurot.

 • Laenuperiood: 5 kuni 60 kuud;

 • Laenuintress: alates 2% kuus;

 • Tasuta maksepuhkus;

 • Konto avamine on tasuta, pole ka kontohaldustasu;

 • Minimaalne netosissetulek: 500 eurot kuus.

Ilma pangakonto väljavõtteta on võimalik laenu taotleda siis kui klient annab loa automaatseks päringuks oma sissetulekute kohta läbi e-MTA .

Raha24 maksepuhkus

Raha24 pakub oma klientidele vajadusel kuni 6 kuud tasuta maksepuhkust. Maksepuhkust on võimalik saada ainult ilma maksevõlga omamata olukordades nagu:

 • koondamine ja ootamatu töökaotus;

 • haiguslehel viibimine enam kui 30 kalendripäeva;

Raha24 pakub ainult osalist maksepuhkust. See tähendab, et maksepuhkusel olles tuleb endiselt tasuda igakuiseid intressimakseid, mida arvutatakse laenu põhiosa jäägilt.

Kas Raha24 on turvaline?

Raha24 on usaldusväärne firma, mis on turul tegutsenud juba 16 aastat. Raha24 ettevõttel on üle 105 000 rahuloleva kliendi. Ettevõtte tegevus on seaduslik ja õiguspärane. Viimases kliendiuuringus selgus, et Raha24 klientide rahulolu ettevõtte tegevusega on 4,4 punkti 5st.

Mis on kõige parim viis Raha24 laenu saada?

Kõige mugavam viis raha saamiseks on jätta taotlus ettevõtte lehele. Vastus tuleb võimalikult kiiresti ning juhul, kui klient annab loa automaatseks päringuks oma sissetulekute kohta läbi e-MTA , ei pea ta esitama konto väljavõtet, mis teeb protsessi veelgi kiiremaks.

Plussid

 • Laenuväljastus ja kliendi skooring on automatiseeritud ning töötab 24/7

 • Kuni 2000 € laen ilma pangakonto väljavõtteta

Miinused

 • Lepingutasu võib küündida 9%-ni laenusummast

 • Kõrge intress

 • Krediidipoliitika on range

 • Ennetähtaegne laenu tagasimakse teenustasu on kuni 1% laenusummast

Raha24 kontaktandmed

Klienditugi: +372 662 0502

E-mail: ​​ info@raha24.ee

Raha24 mobiiliäpp

Ettevõttel ei ole oma mobiilirakendust, aga Raha24 teenuseid saab kasutada otse mTaskus. Uue laenutaotluse vormistamiseks või olemasolevate kohustuste vaatamiseks klient saab kasutada eestlaste seas populaarseimat mobiilse rahakoti rakendust. mTasku on personaalne digitaalne rahakott, mille abil on võimalik integreerida pea kõik füüsilises rahakotis olevad plastikkaardid: pangakaardid, lojaalsuskaardid ning soovi korral ka ühistranspordi sõidukaardi. mTasku on turvaline ja mugav mobiiliäpp.

Raha24 ülevaated ja kommentaarid

Ettevõtte töö kohta ei ole internetis palju kommentaare. Google Review ülevaates sai Raha24 ettevõte hinnangu 2,7, kiirlaen.com veebilehel oli see 4,3. Plusspoolena mainitakse kiiret teenindust, kuid mitte kõik inimesed on sellega nõus. Mõned kliendid seevastu ei ole rahul sellega, et nad peavad oma raha liiga kaua ootama. 

Kas sa kasutasid Raha24 laenu? Räägi oma kogemusest!

Saatke oma tagasisidet
See artikkel oli uuendatud 30 mai 2024