Saare laen: kuidas see saarega seotud on?

Saare laen: kuidas see saarega seotud on?

Mis on Saare laen?

Saare laen on finantsettevõtte, mis annab laene eraisikutele ja ettevõtetele, nt hüpoteeklaene, väikelaene, äri- ja refinantseerimislaene. Ettevõte alustas oma tegevust 1994. aastal Saaremaal, kuid laienes lõpuks teenuste osutamiseks üle kogu Eesti. Firma ei ole väga populaarne. Selles artiklis vaatleme väikelaene.

Saare väikelaen: kuidas see töötab?

Väikelaen on tagatiseta tarbimislaen. Saare laen pakub väikelaene kuni 7000 eurot. Taotlusi saab esitada ettevõtte veebilehel. Enne kella 12:00 esitatud taotlustele vastus tuleb samal tööpäeval, samal päeval on võimalik ka lepingu vormistada ja laenu välja maksta. Peale kella 12:00 esitatud taotlustele vastus tuleb järgmisel tööpäeval.

Nõuded

  • kehtiv pass, isikutunnistus või juhiload

  • 6 viimase kuu kontoväljavõte

Saare väikelaenuga seotud põhiinfo

  • Laenusumma 500€ - 7000€

  • Tähtaeg 3 kuud - 84 kuud

  • Intress alates 16,9% laenujäägilt aastas

  • Lepingu muutmise tasu 15 €

  • Lepingu igakuine haldustasu 0 €

  • Laenusumma võib ennetähtaegselt tagastada

Saare Laenu maksepuhkus

Maksepuhkuse ajal klient tasub vaid laenu intressi ning põhiosa makse lükkub maksepuhkuse perioodi lõppu. Klient saab maksepuhkust taotleda ettevõtte lehel.

Kas Saare Laen on seaduslik?

Jah, see on seaduslik. Teenus on 100% pädev ning pole vaja muretseda läbipaistmatute tingimuste pärast. Ettevõte on registreeritud AS Saare Kalur nime all ja pakub laene tõepoolest.

Saare laen ülevaated ja kommentaarid

Selle ettevõtte kohta ei ole internetis peaaegu ühtegi ülevaadet. Google'i ülevaadetes on ettevõtte skoor 3 punkti 5-st ja üks negatiivne kommentaar, milles klient ütleb, et talle keelduti laenu andmisest. Kuna tegemist ei ole kõige populaarsema finantsettevõttega, peab klient ise otsustama, kas ta Saare Laenit usaldab.

Kas sa kasutasid Saare väikelaenu? Räägi oma kogemust!

Saatke oma tagasisidet
See artikkel oli uuendatud 16 veebruar 2023