Mis on Smsmoney? Iseteenindus, taotlused, nõuded ja palju muud!

Mis on Smsmoney? Iseteenindus, taotlused, nõuded ja palju muud!

Mis on  Smsmoney?

Smsmoney on Placet Group OÜ kaubamärk, pakub oma klientidele kiirlaenu, tarbimislaenu või krediidikonto võimalused. Lisaks pakub Smsmoney laenuteenuste hulgas ka krediitkaart. Smsmoney on tuntud selle poolest, et laenu antakse üsna kiirelt ja hõlpsalt. Krediidikonto avada või kiirlaenu taotleda on võmalik iseteeninduses smsmoney.ee koduleheküljel.

Smsmoney: kuidas see töötab?

Krediidikonto avamisel määratakse kliendile personaalne laenulimiit ning selle summa ulatuses ta saab alati laenu juurde taotleda. Kui klient avab smsmoney.ee lehel krediidikonto, on temal võimalik saada ka Placet Group OÜ krediitkaart.

See krediitkaart on seotud limiidiga ning seega saaks maksta igas poes just selle kaardiga, kus on krediidikonto limiit. Tegemist on tavalise VISA kaardiga. Kaardi tellimine on tasuta ja kuutasu on madal.

Kui klient soovib võtta kiirlaenu, peab ta esitama taotluse internetis. Kiirlaen on võimalus saada kuni 1000 eurot kuni 36 kuuks. Raha kantakse kohe kliendi kontole. Summa makstakse tagasi igakuiselt.

Smsmoney krediidikontoga seotud põhiinfo

  • Limiit 300€ kuni 5000€

  • Intress alates 1.5% kuus

  • Krediitkaardi võimalus

  • Tasuta maksepuhkus 6 kuud

Smsmoney kiirlaenuga seotud põhiinfo

  • Laenu summa 200 – 1000 €

  • Laenu tagasimakseperiood 30 päeva kuni 3 aastat

  • Raha kantakse pangaarvele

  • Lisalaenu võimalus

Tähelepanu: kiirlaenu võib taotleda eraisik vanuses alates 21 a., kes on Eesti Vabariigi kodanik või kellel on elamisluba. Eraisikul ei saa olla kehtivaid maksehäireid ja temal peab olema regulaarne ametlik sissetulek.

Smsmoney mobiiliäpp

Smsmoney ettevõttel ei ole oma mobiilirakendust, kuid Placet Groupil on. See on saadaval App Store'is ja Google Play's. Rakendus annab juurdepääsu kontole ja võimaluse saada kiiresti lisaraha pangakontole, kasutades selleks ainult nutitelefoni. Rakendus võimaldab jälgida oma kehtivat lepingut ja tagasimaksegraafikut.

Kas Smsmoney on seaduslik?

Samuti on Smsmoney, nagu ka teised Placet Group OÜ tütarettevõtted, on täiesti seaduslik ja turvaline ettevõte. Placet Group OÜ ettevõte on inforegistris märgistatud kui "usaldusväärne".

Kontakt

Klienditugi +372 663 0110

Email klienditugi@placetgroup.ee

Smsmoney ülevaated ja kommentaarid

Me ei leidnud eraldi kommentaare Smsmoney kohta, kuid kuna see ettevõte on osa Placet Group OÜ-st, siis kontrollisime kommentaare Placet Group OÜ kohta. Google Reviews'i ülevaadetes on ettevõttele antud 3,3 punkti 5-st. Kliendid märgivad, et klienditeenindus on väga ebaviisakas.  Mõned kliendid kiidavad krediitkaarte.

Kas sa kasutasid Smsmoney laenu või krediidikonto? Räägi oma kogemusest!

Saatke oma tagasisidet
See artikkel oli uuendatud 18 juuli 2024