Smsraha on kiire ja mugav lahendus finantsprobleemidele!

Smsraha on kiire ja mugav lahendus finantsprobleemidele!

Mis on Smsraha?

Smsraha on Placet Group OÜ kaubamärk, mis pakub erinevaid väikelaene ja uudset krediidikontot üheskoos krediitkaardivõimalusega . Smsraha on paljudele tuntud eelkõige oma kõrgemapoolse intressi ja paindlike tingimustega. Tihtipeale annab Smsraha laenu ka nendele, kes näiteks pangalaenu ei saa.

Smsraha: kuidas see töötab?

Kiirlaenu taotlemise protsess on kiire ja mugav. Taotluse saad esitada mugavalt ja turvaliselt Smsraha.ee iseteeninduses.

Kiirlaenu tagastamine toimub igakuiste maksetega annuiteetgraafiku alusel. Kiirlaenu laenuperioodi saab alati pikendada, samuti on võimalus tagastada laenu ennetähtaegselt ning säästa intresside pealt.

Smsraha kiirlaenuga seotud põhiinfo

  • Interneti teel saab kiirlaenu taotleda vähemalt 21-aastane füüsiline isik

  • Kiirlaenu summa on 200-1000 €

  • Tagasimaksetähtaeg 1 kuust kuni 3 aastani

  • Kiirlaenu intressimäär alates 1,5% kuus

  • Enne esimese laenu saamist on vajalik isiku tuvastamine

  • Laen väljastatakse pangakontole


Kui klient avab endale Smsraha krediidikonto, on temal võimalik saada ka füüsiline krediitkaart , mis on seotud tema krediidikontoga. See tähendab, et ta võib saada 18%-se intressiga krediitkaardi, mille limiit on 5000 eurot. Ei tohi Smsraha kiirlaenu saamiseks olla maksehäireid.

Maksepuhkus

Makseraskuste korral kliendil on võimalus vormistada maksepuhkust krediidikonto põhiosale , mille vältel tuleb tasuda vaid intressi. Puhkust on võimalik vormistada perioodile 1 kuni 6 kuud ning seda saab aktiveerida iseteeninduse rubriigis “Krediidikonto”. Palume arvestada, et maksepuhkus hakkab kehtima alates järgmisest kuust pärast selle aktiveerimist.

Kas Smsraha on turvaline?

Smsraha.ee on Eesti laenuturul tegutsenud üle 10 aasta. Pikaaegne kogemus ning pidev teenuste arendamine teevad ettevõttest usaldusväärse ning kaasaegse partneri nii era- kui ärikliendile.

Kontakt

Klienditugi +372 663 0110

Email klienditugi@placetgroup.ee

Smsraha ülevaated ja kommentaarid

Me ei leidnud eraldi kommentaare smsmoney kohta, kuid kuna see ettevõte on osa Placet Group OÜ-st, siis kontrollisime kommentaare Placet Group OÜ kohta. Google Reviews'i ülevaadetes on ettevõttele antud 3,3 punkti 5-st. Kliendid märgivad, et klienditeenindus on väga ebaviisakas. Mõned kliendid kiidavad krediitkaarte.

Kas sa kasutasid Smsraha laenu? Räägi oma kogemusest!

Saatke oma tagasisidet
See artikkel oli uuendatud 18 juuli 2024